2025

  • Vraag uw reisdocument op tijd aan!

    Heeft u binnenkort een reis gepland? Zorg ervoor dat uw paspoort of identiteitskaart op tijd is vernieuwd.

  • Grootste Studentenfestival in regio Drechtsteden

    Op donderdag 25 september 2025 vindt de tweede editie van het Drechtsteden Studentenfestival plaats in de Biesboschhal met optredens van STUK LIVE, Bilal Wahib en Turfy Gang.

  • Nieuw: Overheidsbreed loket in Hardinxveld-Giessendam

    U hoeft niet meer naar Dordrecht voor het overheidsbreed loket. U kunt naar het overheidsbreed loket in Hardinxveld-Giessendam.

  • Vervangende milieupas kost € 15,- bij verlies of schade

    Inwoners hebben per huishouden een milieupas. Deze pas hoort bij de woning. Vanaf 1 juli 2025 kost een vervangende milieupas € 15,00 bij verlies of schade.

  • Start verkoop 14 starterswoningen

    De inschrijving voor de 14 starterswoningen aan de Pieter de Hooghstraat gaat van start. Van donderdag 3 juli tot en met maandag 14 juli 2025 kunnen inwoners die geïnteresseerd zijn zich inschrijven via de website www.woneninmeesterlijk.nl.

  • Gemeente en Fien Wonen slaan handen ineen voor nieuwbouw

    Fien Wonen en de gemeente Hardinxveld-Giessendam hebben de handen ineengeslagen voor een nieuwbouwproject aan de Nassaustraat in Boven-Hardinxveld. Op maandag 21 juli ondertekenden wethouder Arjan Meerkerk en Adrie Tukker, directeur-bestuurder van Fien Wonen, een intentieovereenkomst. Hierin staan de afspraken over de samenwerking in dit project.