Januari
-
Doe mee
In 2027 bestaat Hardinxveld-Giessendam 70 jaar! Wilt u deelnemen aan de werkgroep 70 jaar Hardinxveld-Giessendam?
-
Lokale belastingen stijgen in 2026: dit is waarom
In 2026 gaan de gemeentelijke belastingen omhoog. Dit heeft twee belangrijke oorzaken. Minder geld vanuit het Rijk en hogere kosten.
-
Overheden werken samen aan meer natuur in de polder: Convenant Groenblauwe dooradering ondertekend
Op 16 januari 2026 ondertekenden de gemeenten in de Alblasserwaard-Vijfheerenlanden, het Waterschap en de Provincies Zuid-Holland en Utrecht een Convenant om hun eigen gronden groener en natuurvriendelijker te beheren.
-
Aanslag lokale belastingen binnenkort in de (digitale) brievenbus
In februari ontvangt u de jaarlijkse aanslag lokale belastingen. Per post in uw brievenbus of digitaal in uw berichtenbox van MijnOverheid. U ontvangt deze aanslag namens uw gemeente van SVHW.
-
Sporthal De Wielewaal, de hal van ons allemaal!
Column van wethouder Jan Nederveen over het toekomstbestendig maken van sporthal De Wielewaal in Hardinxveld-Giessendam.
-
Oorlogsgravenstichting bedankt consul Sjako Janse van de gemeente Hardinxveld-Giessendam met gouden erespeld
Als dank voor zijn werk als consul van de Oorlogsgravenstichting in de gemeente Hardinxveld-Giessendam ontving Sjako Janse op vrijdag 23 januari een gouden erespeld uit handen van Peter Woolderink, Inspecteur bij de Oorlogsgravenstichting.
-
Gewijzigde openingstijden voetbalkooi Troelstrastraat
De voetbalkooi aan de Troelstrastraat, achter de supermarkt, heeft nieuwe openingstijden.
Volg ons